Posuvné systémy PVC PSK

Plastové posuvné systémy typu PSK (sklopno-posuvné) sú ekonomickým riešením z pohľadu šetrenia financií aj priestoru. Sklopno-posuvný systém sa využíva najmä pre balkónové okná a dvere. Je v podstate multifunkčný, nakoľko umožňuje posúvanie aj vyklápanie krídla. Vďaka tomu je umožnené celé krídlo otvoriť odsunutím, ale taktiež ho iba mierne vyklopiť z vrchnej časti, čo umožní bezpečne a pohodlne vetrať miestnosť. Pri odsunutí ostáva jedno z krídel fixné a druhé je aktívne. Manipulácia s takýmto typom okna je veľmi jednoduchá a príjemná a v prípade malého panelákového balkóna určite oceníte aj minimálne požiadavky na potrebný priestor.

Posuvné systémy PVC PSK (Aluplast, Salamander, Gealan)

Doprajte si ničím nerušený výhľad aj zo zaskleného balkóna a neobmedzený prísun čerstvého vzduchu, kedykoľvek po ňom zatúžite. Posuvný systém typu PSK umožní odsunutie celého okenného či dverného panela do bočnej strany bez toho, aby v interiéri zaberal miesto navyše. To je dosiahnuté použitím špeciálnych pojazdných líšt. Pohodlné vetranie aj v prípade prievanu či dažďa zabezpečuje výklopný systém, s ktorým môžete okno otvoriť „na vetračku“. K štandardnej výbave patrí aj rohové mikrovetranie, ktoré sa nachádza na aktívnom krídle. PSK systém pre plastové okná a dvere je cenovo dostupným riešením pre menšie zasklené plochy s maximálnou šírkou krídel do 2,4 m.

V našej ponuke nájdete PSK posuvné systémy od renomovaných spoločností ALUPLAST , SALAMANDER a Gealan. V závislosti od voľby systému je dostupná farebná paleta. Náročných zaujme možnosť farebnej dvojkombinácie, teda inú farbu môžu mať jedna strana dverí otočená do interiérovej časti a inú zase exteriérová časť. Dvere zladené podľa fasády a interiéru získajú individuálny a moderný vzhľad.