EST.1995

Bohatá ponuka plastových okien z produkcie Windoo s.r.o.

250

Bytov

180 

Domov 

1000

Okien

 

Plastové okná

Stále viacej ľudí v poslednej dobe vsádza na plastové okná a nahradzuje nimi staré drevené okná, prípadne hľadá najlepšie riešenie pre svoju novostavbu. Plastové okná ponúkajú širokú škálu štýlových prevedení, ktoré sa napokon stávajú elegantným doplnkom vášho domova. Máte možnosť si vybrať z rôznych štýlov, farieb , veľkostí a tvarov. V posledných rokoch výrobcovia plastových okien dbajú nielen na estetiku, ale ja na samotnú funkčnosť a fyzikálne vlastnosti profilov, kde dosahujú vynikajúce výsledky. Práve vďaka výborným tepelno-izolačným vlastnostiam sú vyhľadávané čoraz väčším počtom nových zákazníkov. Okrem tepelnoizolačných vlastností majú plastové okná aj schopnosť izolovať vonkajší hluk, čo je neoceniteľné najmä v miestnostiach orientovaných na rušné cesty, pri železnici a podobne.
Ak je pre vás jedno z najdôležitejších kritérií pri výbere okien pomer kvality a ceny, plastové okná vám z tohto hľadiska určite budú vyhovovať. Ponúkajú totiž najlepší pomer.
Navyše sú oproti dreveným oknám takmer bez údržbové. Nie je potreba ich natierať a ani inak sa o ne starať, stačí len raz do roka premazať ich obvodové kovanie a skontrolovať kanáliky.